KONST / Litografier / Serigrafi 16066053
nr 1606 6053
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Serigrafi, Signerad, Silkscreen, numrerad EA. Bildmått: 63x51 cm, yttermått inklusive ram: 85x62 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:32:20
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe